Odloučené pracoviště Obchodní akademie a Střední odborné školy logistické, příspěvkové organizace, Mařádkova 13, 746 01 Opava.

Telefonní číslo: 730 584 789 (T-Mobile) - PaedDr. Soňa Nedělová

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Důležité dokumenty

Nabídka ubytování pro studenty

Domov mládeže je zařízením kolektivního typu, ve kterém jsou ubytováni studenti Obchodní akademie, středních odborných škol, středních odborných učilištích a vyšších odborných škol, chlapci i dívky. 

Ubytování je zajištěno ve tří až pětilůžkových pokojích se sociálním zařízením na patrech budovy. Pokoje žáků jsou vybaveny novým studentským nábytkem. Domov mládeže je vybaven pro ubytování i využívání volného času a vytváří přirozené zázemí pro potřeby ubytovaných.

Kvalifikovaní pedagogičtí pracovníci zabezpečují výchovu, studijní dohled, možnost konzultace učiva a zájmové aktivity studentů. 

V budově domova mládeže je k dispozici knihovna, klubovna s televizí a satelitním přijímačem, videopřehrávačem. Samozřejmostí je možnost připojení internetu na pokojích ZDARMA. 

Ke sportovním účelům využíváme posilovnu, místnost pro stolní tenis, zahradu a hřiště sousední základní školy. Ubytovaným studentům umožňujeme návštěvy sportovních a kulturních akcí v době osobního volna. Snahou pedagogických pracovníků je motivovat studenty k účelnému využití volného času k rozvoji osobních zájmů i sebevzdělávání.

Cena za ubytování na jeden měsíc je 900 Kč. 

Pro ubytované studenty zajišťujeme i celodenní stravování ve školní jídelně VOŠ a HŠ Opava, Alšova 18, která je poblíž domova mládeže. 

Ubytování se v domově mládeže hradí měsíčně trvalým příkazem k úhradě na účet: 200024365/0300. Variabilní symbol obdrží ubytovaný žák či student na začátku školního roku. Úhrada za ubytování musí být provedena nejpozději do desátého kalendářního dne v měsíci. 

Cena za celodenní stravování je v současné době 125 Kč na den.

PaedDr. Soňa Nedělová
vedoucí vychovatelka DM OA

Zřizovatel

logo zřizovatel

Organizace Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

Jsme fakultní škola

Kontakty

  • Telefon sekretariát: 553 759 160
  • Telefon domov mládeže: 730 584 789 (T-Mobile)
  • Email (sekretariat): office@oa-opava.cz
  • Email (ředitel): kyjovsky@oa-opava.cz
  • Datová schránka ID: 7qafcft

Důležité odkazy

Adresa školy

  • Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace
  • Hany Kvapilové 1656/20, 746 01 Opava
  • IČO: 47813083
  • REDIZO: 600017257