Ve dnech 28. a 29. ledna 2019 jsme se zúčastnili celostátního finále soutěže v účetnictví pro Střední školy konané na Soukromé vysoké škole ekonomické ve Znojmě.

Web soutěže: http://mdd.svse.cz.

Naši školu reprezentovali Klára Kořistková a Samuel Boček ze 4. C.

První soutěžní den studenti účtovali a počítali příklady z jednotlivých oblastí v rámci čtyřhodinové „certifikační části“. Tento náročný den byl příjemně zakončen diskotékou ve vysokoškolském klubu HARVART.

Druhý den pak studenti absolvovali devadesátiminutový elektronický test, kde odpovídali na sto znalostních otázek. Na hlavní cenu – Apple iPhone 6s – jsme sice nedosáhli, ale přesto Klára slavila úspěch - obdrží certifikát od SVŠE Znojmo.

Srdečně blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Ing. Věra Kučová